Kontaktid ja vastuvõtuajad

Aadress: Suur 3, 48306 Jõgeva (vaata kaardil)

Infotelefon:  +372 776 6333

Maavanema vastuvõtu registreerimine: +372 776 6333

 

Üldine e-posti aadress: info@jogeva.maavalitsus.ee
Registri kood: 70004117

 

Maavalitsuse tööaeg

E-N 8.00–17.00, R 8.00–15.45, lõuna 13.00–13.45.

Riiklike pühade eel on lühendatud tööpäev.

 

 

PUHKUSED

 

12.06 – 30.06.2017 õigusnõunik Inge Kottisse. Asendab maasekretär Kristi Tamme.

12.06 – 30.06.2017 arengu- ja planeeringuosakonna nõunik Eha Lukats.

12.06 – 27.06.2017 arengu- ja planeeringuosakonna maatoimingute peaspetsialist Ülle Sõrmus.

19.06 – 02.07.2017 arengu- ja planeeringu osakonna juhataja Mart Tooming.
                                    Asendab maatoimingute peaspetsialist Anne-Ly Schasmin.

26.06 – 07.07.2017 rahvastikutoimingute peaspetsialist Lea Saarik.
                                    Asendab perekonnatoimingute peaspetsialist Viive Maasalu.

26.06 – 07.07.2017 arengu- ja planeeringu osakonna planeeringute peaspetsialist Janika Merisalu.

26.06 – 14.07.2017 haridus- ja sotsiaalosakonna peaspetsialist Sirje Pint.

26.06 – 21.07.2017 haridus- ja sotsiaalosakonna juhataja Aime Meltsas.
                                     Asendajad 26.06 – 09.07 nõunik Liiv Noormägi, 10.07 – 16.07 peaspetsialist Kaido Alev,
                                     17.07 – 21.07 peaspetsialist Sirje Pint.

26.06 – 26.07.2017 arengu- ja planeeringu osakonna peaspetsialist Toivo Kroon.

26.06 – 30.07.2017 juhiabi Astrid Maiste. Asendab vanemspetsialist Elli Kivi.

03.07 – 28.07.2017 kantselei nõunik Vahur Kukk.

03.07 – 09.08.2017 haridus- ja sotsiaalosakonna haridusnõunik Heiki Sildnik.

10.07 – 21.07.2017  perekonnatoimingute peaspetsialist Viive Maasalu.
                                     Asendab rahvastikutoimingute peaspetsialist Lea Saarik.

10.07 – 28.07.2017  kantselei vanemspetsialist Raivo Joost.

10.07 – 31.07.2017  maavanem Viktor Svjatõšev. Asendab maasekretär Kristi Tamme.

10.07 – 04.08.2017  haridus- ja sotsiaalosakonna nõunik Liiv Noormägi.

10.07 – 04.08.2017  maatoimingute peaspetsialist Anne-Ly Schasmin.

17.07 – 16.08.2017  haridus- ja sotsiaalosakonna peaspetsialist Kaido Alev.

24.07 – 11.08.2017  arengu- ja planeeringuosakonna nõunik Eha Lukats.

24.07 – 11.08.2017  haridus- ja sotsiaalosakonna peaspetsialist Kristin Barbo.

31.07 – 18.08.2017  arengu- ja planeeringu osakonna planeeringute peaspetsialist Janika Merisalu.

 

Anchor  Ametikoht Ametniku
nimi
Telefon E-post

 

 Lisainfo

 

  Maavanem Viktor Svjatõšev

776 6305

505 6644

viktor.svjatosev@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 308
  vastuvõtt
  registreerimisel
  tel 776 6333

  Maasekretär

 

Kristi Tamme

 

776 6388

523 9584

kristi.tamme@jogeva.maavalitsus.ee

  kabinet 304

  KANTSELEI

       
  Õigusnõunik Inge Kottisse 776 6370 inge.kottisse@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 313

  Vanemjurist

  (ametikoht täitmata)

       
  Finantsnõunik  Kaja Pärtels

776 6352

511 0327

kaja.partels@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 312

  Peaspetsialist 

  (perekonnaseisutoimingud)

Viive Maasalu 776 6390 viive.maasalu@jogeva.maavalitsus.ee

  kabinet 107

  vastuvõtt
  E ja R 9-12

  T-N 9-12; 14-16

  Peaspetsialist 

  (rahvastikutoimingud)

Lea Saarik 776 6320 lea.saarik@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 109

  Nõunik

Vahur Kukk 776 6312
505 8224
vahur.kukk@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 303

  Vanemspetsialist 

  (haldusküsimused)

Raivo Joost

776 6359

5346 1595

raivo.joost@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 311
  Vanemspetsialist Elli Kivi 776 6303 elli.kivi@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 103
  Juhiabi Astrid Maiste

776 6333

525 6405

astrid.maiste@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 306

Anchor ARENGU- JA  PLANEERINGUOSAKOND

       
  Osakonna juhataja Mart Tooming 776 6318
505 6589
mart.tooming@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 410
  Nõunik Eha Lukats 776 6381
524 6140
eha.lukats@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 411

  Planeeringute peaspetsialist

  (teenistussuhe peatatud)

Agnes Lihtsa

776 6351

515 4666

agnes.lihtsa@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 414

  Planeeringute peaspetsialist

Janika Merisalu

776 6328

5646 8418

janika.merisalu@jogeva.maavalitsus.ee

  kabinet 416

  E-N 10-17;

  R 8-13

  Peaspetsialist Toivo Kroon 776 6348
528 6315
toivo.kroon@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 412
  Maatoimingute
  peaspetsialist
Anne-Ly Schasmin 776 6376
503 9376
annely.schasmin@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 312
  Maatoimingute  
  peaspetsialist 

  (maa infosüsteemide
  andmebaasid 0,6
  ametikohta)
Ülle Sõrmus 776 6375 ylle.sormus@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 312    
  vastuvõtt 
  E-R 8-12

Anchor HARIDUS- JA  SOTSIAALOSAKOND

       
  Osakonna juhataja Aime Meltsas

 

776 6361
5340 3780

aime.meltsas@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 217
  Nõunik Liivi Noormägi 776 6336 5883 4314 liivi.noormagi@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 212a
  Haridusnõunik Heiki Sildnik 776 6335
524 4780
heiki.sildnik@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 212
  Peaspetsialist 
  (alaealiste
  komisjoni sekretär
  0,5  ametikohta)
Sirje Pint 776 6364 5373 3591 sirje.pint@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 216a
  Peaspetsialist 
  (tervisedendus
  ja sport)
Kaido Alev

776 6360

5192 2329

kaido.alev@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 216
  Peaspetsialist 
  (kultuur ja noorsootöö)
Kristin Barbo 776 6362
5560 2665
kristin.barbo@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 214