Kontaktid ja vastuvõtuajad

Aadress: Suur 3, 48306 Jõgeva (vaata kaardil)

Infotelefon:  +372 776 6333

Maavanema vastuvõtu registreerimine: +372 776 6333

 

Üldine e-posti aadress: info@jogeva.maavalitsus.ee
Registri kood: 70004117

 

Maavalitsuse tööaeg

E-N 8.00–17.00, R 8.00–15.45, lõuna 13.00–13.45.

Riiklike pühade eel on lühendatud tööpäev.

 

Puhkused

 

JUHTKOND

Viktor Svjatõšev, maavanem                                            10.07.2017–31.07.2017

maavanema puhkuse ajal täidab maavanema ülesandeid maasekretär Kristi Tamme

 

ARENGU- JA PLANEERINGUOSAKOND

Toivo Kroon, peaspetsialist                                               26.06.2017–26.07.2017

Anne-Ly Schasmin, maatoimingute peaspetsialist           10.07.2017–04.08.2017

Eha Lukats, nõunik                                                           24.07.2017–11.08.2017

Janika Merisalu, planeeringute peaspetsialist                  31.07.2017–18.08.2017

 

HARIDUS- JA SOTSIAALOSAKOND

Aime Meltsas, juhataja                                                     26.06.2017–21.07.2017

17.07.2017–21.07.2017 täidab osakonnajuhataja ülesandeid  peaspetsialist Sirje Pint

 

Heiki Sildnik, haridusnõunik                                             03.07.2017–28.07.2017

Liivi Noormägi, nõunik                                                     10.07.2017–04.08.2017

Kaido Alev, peaspetsialist                                                17.07.2017–16.08.2017

Kristin Barbo, peaspetsialist                                             24.07.2017–11.08.2017

 

KANTSELEI

Astrid Maiste, juhiabi                                                        26.06.2017–30.07.2017

Vahur Kukk, nõunik                                                           03.07.2017–28.07.2017

Viive Maasalu, peaspetsialist                                           10.07.2017–21.07.2017

Raivo Joost, vanemspetsialist                                          10.07.2017–28.07.2017
Kaja Pärtels, finantsnõunik                                               17.07.2017–24.07.2017

 

Anchor  Ametikoht Ametniku
nimi
Telefon E-post

 

 Lisainfo

 

  Maavanem Viktor Svjatõšev

776 6305

505 6644

viktor.svjatosev@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 308
  vastuvõtt
  registreerimisel
  tel 776 6333

  Maasekretär

 

Kristi Tamme

 

776 6388

523 9584

kristi.tamme@jogeva.maavalitsus.ee

  kabinet 304

  KANTSELEI

       
  Õigusnõunik Inge Kottisse 776 6370 inge.kottisse@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 313

  Vanemjurist

  (ametikoht täitmata)

       
  Finantsnõunik  Kaja Pärtels

776 6352

511 0327

kaja.partels@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 312

  Peaspetsialist 

  (perekonnaseisutoimingud)

Viive Maasalu 776 6390 viive.maasalu@jogeva.maavalitsus.ee

  kabinet 107

  vastuvõtt
  E ja R 9-12

  T-N 9-12; 14-16

  Peaspetsialist 

  (rahvastikutoimingud)

Lea Saarik 776 6320 lea.saarik@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 109

  Nõunik

Vahur Kukk 776 6312
505 8224
vahur.kukk@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 303

  Vanemspetsialist 

  (haldusküsimused)

Raivo Joost

776 6359

5346 1595

raivo.joost@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 311
  Vanemspetsialist Elli Kivi 776 6303 elli.kivi@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 103
  Juhiabi Astrid Maiste

776 6333

525 6405

astrid.maiste@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 306

Anchor ARENGU- JA  PLANEERINGUOSAKOND

       
  Osakonna juhataja Mart Tooming 776 6318
505 6589
mart.tooming@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 410
  Nõunik Eha Lukats 776 6381
524 6140
eha.lukats@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 411

  Planeeringute peaspetsialist

  (teenistussuhe peatatud)

Agnes Lihtsa

776 6351

515 4666

agnes.lihtsa@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 414

  Planeeringute peaspetsialist

Janika Merisalu

776 6328

5646 8418

janika.merisalu@jogeva.maavalitsus.ee

  kabinet 416

  E-N 10-17;

  R 8-13

  Peaspetsialist Toivo Kroon 776 6348
528 6315
toivo.kroon@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 412
  Maatoimingute
  peaspetsialist
Anne-Ly Schasmin 776 6376
503 9376
annely.schasmin@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 312
  Maatoimingute  
  peaspetsialist 

  (maa infosüsteemide
  andmebaasid 0,6
  ametikohta)
Ülle Sõrmus 776 6375 ylle.sormus@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 312    
  vastuvõtt 
  E-R 8-12

Anchor HARIDUS- JA  SOTSIAALOSAKOND

       
  Osakonna juhataja Aime Meltsas

 

776 6361
5340 3780

aime.meltsas@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 217
  Nõunik Liivi Noormägi 776 6336 5883 4314 liivi.noormagi@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 212a
  Haridusnõunik Heiki Sildnik 776 6335
524 4780
heiki.sildnik@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 212
  Peaspetsialist 
  (alaealiste
  komisjoni sekretär
  0,5  ametikohta)
Sirje Pint 776 6364 5373 3591 sirje.pint@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 216a
  Peaspetsialist 
  (tervisedendus
  ja sport)
Kaido Alev

776 6360

5192 2329

kaido.alev@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 216
  Peaspetsialist 
  (kultuur ja noorsootöö)
Kristin Barbo 776 6362
5560 2665
kristin.barbo@jogeva.maavalitsus.ee   kabinet 214