Jõgeva maakonna endised juhid

Aivar Kokk               Jõgeva maavanem 2. august 2004 – 1. august 2009


Margus Oro             Jõgeva maavanem 22. juuni 1999 – 22. juuni 2004


Meelis Paavel         Jõgeva maavanem 14. juuni 1994 – 25. märts 1999


Priit Saksing           Jõgeva maavanem 15. jaanuar 1990 - 6. juuli 1994,

                                   Jõgeva Rajooni RSN Täitevkomitee esimees 25. maist 1988


Madis Ruussaar     Jõgeva Rajooni RSN Täitevkomitee esimees, 1982 – 1988


Gori Valgur               Jõgeva Rajooni TSN Täitevkomitee esimees, 1962 – 1982


Grigori Zivotnikov Jõgeva Rajooni TSN Täitevkomitee esimees, 1953–1962


August Salundi     Jõgevamaa Täitevkomitee esimees, 1952 – 1953


Nikolai Raudla      Jõgevamaa Täitevkomitee esimees, 1949 – 1951